Regulamin

Ostatnia aktualizacja ~ 8 czerwca 2013

Wszystkie osoby, które korzystają z jakiejkolwiek pracy graficznej, zamieszczonej na naszym blogu, mają obowiązek zapoznania się z poniższym regulaminem i jego przestrzeganiem. Używając stworzonych przez nas dodatków automatycznie zgadzasz się na akceptację następujących zasad.

1. Jeżeli pobierasz jakąkolwiek pracę lub dodatek zobowiązany jesteś do poinformowania nas o tym fakcie - zawsze pod najnowszą notką.
2. W przypadku korzystania z dodatków z archiwum, dla łatwiejszego zweryfikowania, podaj nr notki lub link do niej.
3. Informując o pobraniu czegokolwiek zostaw adres witryny na której można Cię znaleźć (w przypadku stron typu 'deviantart' wymagany jest link do konkretnego profilu).
4. Konieczne jest zamieszczenie credit'u pod każdą pracą wykonaną przy pomocy naszych dodatków, jeżeli korzystasz z nich regularnie możesz zamieścić link do naszego bloga w zakładce 'kredyty'. *
5. Jeżeli pobierasz wolny szablon, zobowiązany jesteś do poinformowania nas o tym fakcie (postępujesz tak jak przy każdej innej naszej pracy, patrz punkty 1, 2, 3). Konieczne jest wklejenie naszego buttona w widocznym miejscu na stronie głównej lub zamieszczenie linku do bloga royal-roses w menu (np. pod nazwą 'szablon').
6. Jeżeli na Twoim blogu pojawia się jakakolwiek praca graficzna, która wyszła 'spod naszej ręki' (nagłówek, szablon, ikony itd.) masz obowiązek zamieszczenia, w widocznym miejscu, informacji mówiącej o pochodzeniu tejże pracy.
7. Od dnia 25.05.13r. wszystkie dodatki zabezpieczane są hasłem: sophisticated.
8. Jeżeli uważasz, że nasz blog jest godny uwagi lub zaglądasz tutaj regularnie i korzystasz z naszej pracy, możesz go dodać do ulubionych, linków lub wkleić button bloga. Będziemy za to bardzo wdzięczne.
9. Wszelki spam (reklamy, komentarze nie związane z blogiem itp.) będą usuwane.
10. Autorki bloga zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu.

Button royal-roses:

________________
* Wyjątek stanowią paczki stock'ów, które zostały przez nas jedynie zebrane. W każdej paczce podajemy listę adresów, które należy zalinkować w wypadku ich użycia.
W razie jakichkolwiek pytań w związku z powyższym regulaminem prosimy o kontakt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz